Zaproszenie do udziału w Konkursie Project Master oraz Seminarium PM Edukacja
02 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Profesora Michała Trockiego - Przewodniczącego Kapituły Konkursu oraz Pani dr Joanny Rzempała - Koordynator Konkursu, a także stowarzyszenia IPMA Polska chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w XVIII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie IPMA Polska wraz z Wydziałem Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku Patronat Honorowy nad Konkursem objęli: Minister Edukacji i Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Komunikacji Elektronicznej i Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii IZTECH, a Patronat Medialny NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego. Finał Konkursu odbędzie się 15 listopada 2023 r. podczas Seminarium Project Management Edukacja, na które również serdecznie Państwa zapraszamy. Wydarzenie będzie mieć miejsce na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Szczegóły można znaleźć >>TUTAJ<<