Wydział Zarządzania z wizytą u Chełmżyńskich maturzystów
23 września 2024

19 września 2024 r. dr Kinga Krupcała z Wydziału Zarządzania PBŚ spotkała się z 3 klasami maturalnymi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Chełmży.

Pani doktor przedstawiła ofertę edukacyjną całej Politechniki ze szczegółowym omówieniem kierunków oferowanych przez Wydział Zarządzania - biorąc pod uwagę preferencje oraz zainteresowania każdego licealisty i ucznia technikum.

Dyskusja z młodzieżą odbyła się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego prowadzonych przez Panią mgr Annę Borowicz.

Uczniowie cały czas poszukują jeszcze swojej dalszej drogi i ścieżki kariery. Mamy jednak nadzieję, że to spotkanie przybliżyło im zagadnienia związane ze studiowaniem, a Politechnika - którą mamy nadzieję, że wybiorą po maturze - przybliży ich do osiągniecia wymarzonych celi.