I miejsce w konkursie PTZP na najlepszą pracę dyplomową dla Pani Agnieszki Soleta
02 grudnia 2022

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją - oddział w Bydgoszczy - I miejsce w konkursie na najlepszą pracę dyplomową przyznało studentce Wydziału Zarządzania - Pani  Agnieszce SOLETA.

Jej praca pt. „Zarządzanie gospodarstwem rolnym - opracowanie aplikacji wspomagającej i usprawniającej działania" wyróniała się na tle innych m.in. tym, że absolwentka opracowała w niej faktycznie działającą i bardzo przydatną aplikację internetową wspomagającą zarządzanie gospodarstwem rolnym. Promotorem pracy była Pani dr Kinga Krupcała.

Wyróżnienia otrzymali również inni studenci Wydziału Zarządzania:
- Sonia Ziółkowska „Usprawnienie procesu produkcyjnego z wykorzystaniem metodologii Lean Management na przykładzie wybranego przedsiębiorstwa"
- Michalina Chałupczak „Automatyzacja procesu magazynowania w świetle zmian procesów logistycznych na przykładzie firmy produkującej opakowania"
- Łukasz Chrzanowski „Istota planowania i zarządzania procesami produkcyjnymi na przykładzie przedsiębiorstwa z branży metalurgicznej"

Serdecznie gratulujemy!