Zmiana lokalizacji wydarzenia! Seminarium „ESG - drogowskaz zrównoważonego biznesu przyszłości”
06 czerwca 2024

Dowiedz się jak Ty i Biznes możesz wpłynąć pozytywnie na naszą planetę i społeczeństwo!

Katedra Zarządzania Innowacjami Organizacyjnymi Wydziału Zarządzania ma przyjemność zaprosić wszystkich pracowników i studentów do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „ESG - drogowskaz zrównoważonego biznesu przyszłości”. Seminarium odbędzie się 12 czerwca 2024 r. w godzinach 10:30-13:30budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności Politechniki Bydgoskiej – w sali C8 przy al. Prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy.

Żyjemy w czasach, w których dbałość o środowisko i klimat nabiera zupełnie nowego znaczenia. Mamy coraz większą świadomość dotyczącą konieczności troski o naszą planetę i życie społeczeństwa. Koncepcja ESG (Environmental, Social, Governance) to podejście uwzględniające aspekty związane z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym. Dziś coraz więcej inwestorów i klientów zwraca uwagę na powyższe kwestie, a przy wyborze produktów i inwestycji zaczyna kierować się również tym, czy dany przedsiębiorca, instytucja działają zgodnie z zasadami ESG. Firmy, które skutecznie wdrażają zadania i strategię ESG, mogą cieszyć się wyższym zaufaniem czy lepszymi wynikami finansowymi, atrakcyjnością i konkurencyjnością na rynku.

Seminarium skierowane do osób związanych ze środowiskiem naukowym, jak i biznesowym. Wydarzenie ma charakter edukacyjny. Celem spotkania jest zapewnienie uczestnikom dostępu do odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi umożliwiających promocję koncepcji ESG.

Program wydarzenia obejmuje wystąpienia Ekspertów w dziedzinie ESG, zarządzania i compliance, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą spotkania wraz z prezentacją prelegentów.

Do zobaczenia!