Zakończenie projektu "Student zaprojektuje Twoją stronę www"
13 marca 2023

W dniu 13.03 na Wydziale Zarządzania odbyło się oficjalne zakończenie projektu „Student zaprojektuje Twoją stronę www”.

W spotkaniu uczestniczyła przedstawicielka firmy Aris - Pani Joanna Zillmann oraz właścicielka i przedstawicielka firm Sto-Med oraz Ekodent Clinic - Pani Alicja Kowal. Nie zabrakło również Pani Dziekan - Prof. Iwony Pasadzińskiej oraz Prodziekan dr Małgorzaty Michalcewicz-Kaniowskiej. Spotkanie prowadziła pomysłodawczyni oraz prowadząca projekt- dr Kinga Krupcała.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni przez pozostałe firmy studenci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez ów organizacje. Gratulacje dla Moniki Markowskiej, Justyny Radziejewskiej, Adama Mrówczyńskiego, Kingi Makowskiej, Julii Nowińskiej, Mateusza Orlikowskiego, Angeliki Ochendal i Patrycji Filipowicz.

Strony internetowe przygotowane przez te osoby zyskały uznanie zarówno prowadzącej przedmiot, jak i przedstawicieli firm.

Cieszymy się, że mamy tak zdolnych studentów kierunków Zarządzanie oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji!

Życzymy dalszych sukcesów!