XIV Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Zdrowie inwestycją w przyszłość jednostki i społeczeństwa”
05 kwietnia 2023

Szanowni Państwo,

Instytut Zdrowia i Instytut Medyczny oraz Centrum Badań Naukowych i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają do udziału w XIV Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Zdrowie inwestycją w przyszłość jednostki i społeczeństwa”.

Wydarzenie odbędzie się 8 maja 2023 r. w formie hybrydowej:  on-line na platformie Zoom oraz stacjonarnie w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie formularza zgłoszenia do dnia 21.04.2023 r.

Link do formularza zgłoszenia

Komunikat konferencyjny dostępny jest >>TUTAJ<<

Pytania prosimy kierować na adres e-mail:

dr Bartłomiej Gąsienica-Walczak - bartlomiej.gasienica@ppuz.edu.pl

dr Wioletta Ławska - wioletta.lawska@ppuz.edu.pl