XI LO świętuje nadanie sztandaru
18 grudnia 2023

XI Liceum Ogólnokształcące im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego świętowało nadanie nowego sztandaru! Uroczystość odbyła się 15 grudnia 2023 roku, a wśród gości nie zabrakło władz PBŚ i przedstawicieli Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej. Naszą uczelnię reprezentowali: Prorektor ds. Kształcenia i Spraw Studenckich, dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ wraz z dr. hab. Marcinem Skinderem, prof. PBŚ z Katedry Ekonomii i Marketingu Wydział Zarządzania Politechniki Bydgoskiej i mgr. Bartłomiejem Bartnickim z Akademickiego Centrum Sportu PBŚ.

Przypominamy, że kierunek "Zarządzanie w sporcie" wystartował w tym roku akademickim i cieszy się wśród sportowców dużą popularnością!