VII Sopockie warsztaty logistyczne - zaproszenie
21 lutego 2023

VII Sopockie Warsztaty Logistyczne organizowane przez Naukowe Koło Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego
odbędą się w dniach 30-31 marca 2023 na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.

Sopockie Warsztaty Logistyczne są ogólnopolską konferencją dla studentów zainteresowanych tematyką logistyki. Organizowaliśmy ją nieprzerwanie od roku 2014. W ostatniej „przedcovidowej" edycji wzięło udział ponad 200 studentów z 15 ośrodków akademickich z całej Polski, dla których zorganizowaliśmy 10 warsztatów prowadzonych przez menedżerów logistyki, z takich przedsiębiorstw jak, między innymi, LPP S.A., Uni-logistics sp. z o.o. czy Federal-Mogul BIMET S.A. oraz 5 wizyt studyjnych umożliwiających obserwację logistyki „od kuchni".

Konferencji towarzyszy ogólnopolski konkurs na najlepszy referat o tematyce „Logistyka w teorii i praktyce".

Informacje o warsztatach dotępne >>TUTAJ<<

Plakat dostępny jest >>TUTAJ<<