Turniej piłki nożnej o Laur Dziekan Wydziału Zarządzania
19 kwietnia 2024

O laur Dziekan Wydziału Zarządzania w piłce nożnej walczyły 18 kwietnia trzy drużyny: uczniowie XI LO w Bydgoszczy, studentki i studenci kierunku ZARZĄDZANIE W SPORCIE oraz drużyna Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Bydgoskiej.

Podczas turnieju odbył się również debiutancki pokaz, rodzącej się na WZ, grupy cheerleaderek "Wuzetki". Zwycięzcami rozgrywek zostali Uczniowie z XI LO. Ogromne podziękowania należą się także publiczności, która wspierała swoich faworytow podczas tego spotkania. Emocji nie brakowało:

I miejsce uczniowie XI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

II miejsce Studentki i Studenci kierunku "Zarządzanie w sporcie" z Wydział Zarządzania Politechniki Bydgoskiej

III miejsce Studenci Klub Uczelniany Klub Uczelniany AZS Politechniki Bydgoskiej