Targi Pracy i Kariery Your Future 2024
06 marca 2024

W imieniu Biura Karier, zapraszamy studentów Wydziału Zarządzania a największe targi pracy w województwie kujawsko-pomorskim, które odbędą się 21 marca w godz.10:00 do 14:00 na kampusie Politechniki Bydgoskiej – Akademickie Centrum Sportu. Pierwszego dnia wiosny rusza osiemnasta edycja Targów Pracy i Kariery Your Future 2024 organizowana przez Biuro Karier Politechniki Bydgoskiej.

Podczas targów będzie można:

- zapoznać się z ofertami pracy, staży i praktyk ponad 60 pracodawców z rożnych branż z całej Polski,

- skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcami zawodowymi,

- wziąć udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej,

- porozmawiać bezpośrednio z pracodawcą.

- zrobić profesjonalne zdjęcie do CV.

Oprócz tego będzie można skorzystać z warsztatów o przedsiębiorczości i wysłuchać debaty pt. „Rekrutacja wczoraj, a dziś”, w której wezmą udział przedstawiciele pracodawców oraz specjaliści działów HR.

Przewidziane są również zabawy z nagrodami dla odwiedzających.

Dla wydziału, z którego pojawi się najwięcej studentów na targach mamy przygotowaną niespodziankę.

Niespodzianka to: monitor multimedialny dla wydziału.

Prosimy, aby studenci posiadali ze sobą legitymację.