Profesor PBŚ Bogdan Lent profesorem wizytującym Politechniki w Shenzhen, Chiny.
11 stycznia 2022

Shenzhen jest światowym centrum produkcji elektroniki komputerowej i dynamicznie rozwijająca się 18-milionową metropolią na południu Chin.

Do międzynarodowej kadry świeżo powstałej Politechniki - Shenzhen Technology University (sztu.edu.cn) zaproszony został profesor PBŚ, Wydziału Zarzadzania, Bogdan Lent.

Jako profesor wizytujący zrealizował właśnie zdalne zajęcia z Prowadzenia Projektów dla grupy 37 studiujących I-go stopnia. W nauczaniu wykorzystany został system symulacji prowadzenia projektów SimulTrain (na zdjęciu).

Studenci jednak byli wstrzemięźliwi w aktywnym udziale, zaś zaskakująca była doskonała i bezbłędna wymowa w j. angielskim każdego z 37 studentów i studentek. To może teraz mobilizacja dla naszych studentów?....