Oferta pracy na stanowisku księgowy/księgowa
30 czerwca 2023

PRACA

MSM „Zrzeszeni” poszukuje kandydatów na stanowisko KSIĘGOWY.

Od kandydatów oczekujemy:
-    wykształcenia: wyższe lub średnie ekonomiczne – kierunek rachunkowość,
-    łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
-    umiejętności pracy w zespole,
-    zaangażowania.
Warunki pracy:
-    umowa o pracę na czas nieokreślony, po zakończonym okresie próbnym,
-    wynagrodzenie: do ustalenia,
-    system premiowy.
Zakres obowiązków:
-    praca z wykorzystaniem programów komputerowych,
-    kontrola formalno-rachunkowa faktur otrzymanych,
-    przygotowanie faktur otrzymanych do akceptacji merytorycznej oraz do zatwierdzenia do zapłaty,
-    przygotowanie przelewów,
-    dekretowanie i księgowanie faktur obcych i własnych,
-    prowadzenie zestawień faktur do zapłaty,
-    okresowe uzgadnianie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami,
-    prowadzenie rejestrów VAT - zakupu i sprzedaży,
-    ustalanie wysokości zobowiązania z tytułu podatku VAT i sporządzanie JPK VAT-7,
-    wystawianie zaświadczeń do dodatków mieszkaniowych,
-    udzielanie informacji członkom Spółdzielni,
-    ewidencja rozliczeń międzyokresowych.

Aplikacje (życiorys i list motywacyjny) należy przesyłać na adres: sekretariat@msmzrzeszeni.pl