Oferta pracy dla studentów z obsługą CMS WordPress
12 kwietnia 2023

Multi-Salon REISKI, ul. Fordońska 353 w Bydgoszczy zatrudni:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Twój zakres obowiązków
•    Zarządzanie firmowymi stronami internetowymi (obsługa CMS)
•    Współpraca z działem handlowym w zakresie wsparcia sprzedaży
•    Prowadzenie firmowych mediów społecznościowych: Instagram, Facebook, LinkedIn, Tik-Tok – w tym tworzenie rolek i filmów
•    Prowadzenie kampanii reklamowych w powyższych Social Mediach
•    Tworzenie projektów graficznych, obróbka zdjęć, tworzenie treści video itp.
•    Tworzenie kreatywnych i unikatowych treści dla marek Jeep, Alfa Romeo, Fiat, Subaru, DWA, Seat, Cupra
•    Angażowanie społeczności skupionych wokół kanałów Social Media
•    Współpraca z agencjami wspierającymi działania marketingowe
•    Analiza skuteczności i efektywności prowadzonych działań marketingowych
•    Współpraca z innymi działami w zakresie treści informacyjnych, promocyjnych
•    Definiowanie, pomiar wskaźników oraz analiza skuteczności przeprowadzanych działań marketingowych
•    Monitorowanie i optymalizacja wskaźników kampanii (CTR, CPC, CPS, koszt konwersji), wdrażanie optymalizacji
•    Przygotowywanie raportów kampanii reklamowych
•    Kontrolowanie wykonania budżetu marketingowego

Nasze wymagania
•    Nauczymy Cię wszystkiego! Jeśli jednak możesz się pochwalić jednym z poniższych punktów zdobędziesz przewagę nad konkurentami 😉
•    Mile widziane - znajomość zagadnień ze świata marketingu tradycyjnego i internetowego
•    Mile widziane - wykształcenie marketingowe
•    Mile widziane - znajomość branży motoryzacyjnej
•    Mile widziane - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•    Mile widziane - łatwość w poruszaniu się w systemach Social Media i narzędziach digital
•    Mile widziane - znajomość trendów w Social Media
•    Mile widziane - doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze systemów CMS
•    Mile widziane - lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia angażujących treści
•    Mile widziane - znajomość Google Analytics,  MS Excel,  Google Ads i GTM
•    Mile widziane -znajomość technicznej strony konta reklamowego, opcji targetowania, narzędzi analitycznych, wskaźników kampanii (CTR, CPC, CPS, koszt konwersji)
•    Analityczne myślenie, zaangażowanie i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny na start)
•    Możliwość awansu zgodnie ze ścieżką rozwoju
•    Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia
•    Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po nim
•    Swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole
•    Realny wpływ na rozwój naszej firmy
•    Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne
•    Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie, we współpracy z wieloma markami motoryzacyjnymi
•    Możliwość pracy przy ciekawych projektach i eventach
•    Współpracę z agencjami kreatywnymi i digitalowymi oraz największymi mediami w Polsce

CV można wysyłać do:

Małgorzata Klabacha-Donarska
e-mail: malgorzata.klabacha@reiski.eu