III Dzień Strefy na Politechnice Bydgoskiej - zaproszenie na 16.10.2024
15 października 2024

Szanowni Państwo,

16 października (środa) w godz. 10:00 – 13:00 w bud. A (holl) odbędzie się wydarzenie - III Dzień Strefy na Politechnice Bydgoskiej, które organizowane jest przez Biuro Karier PBŚ i Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.  Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertami pracy, staży i praktyk firm działających w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Będą także dorady zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu.

Wydarzenie to organizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku przypada w dniach 14-20 października. Hasłem przewodnim tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest „PASJA-MOTYWACJA-ODWAGA”. Ma być poświęcone wszelkim aspektom związanym z planowaniem i rozwojem kariery, wspierające świadome wybory zawodowe oraz promujące proces uczenia się przez całe życie.

W ramach OTK Biuro Karier PBŚ wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną 16 października (środa) na terenie uczelni (budynek A, parter) w godzinach 10:00-13:00 organizuje III Dzień ze Strefą na Politechnice Bydgoskiej. Będą także firmy i instytucje zaproszone przez Wydział Zarządzania na Inżynieralia.

Wspólnie przygotowaliśmy dla naszych studentów m.in.:

☑spotkania z potencjalnym pracodawcą - będą z nami przedstawiciele 30 firm różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, spożywczej, IT, chłodniczej, służb mundurowych

☑30 minutowy wykład pt. " Komputerowe symulacje jako element cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa", który poprowadzi przedstawiciel firmy Sohbi Craft Poland Sp. z o godz. 11:00 sala A3 bud. A.  –  Na wykład zapraszamy grupy studentów wraz z wykładowcami.

☑ konsultacje z doradcą zawodowym z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu

☑ zabawy z upominkami dla uczestników wydarzenia.