Certyfikat "Studia z Przyszłością" dla dwóch dwóch kierunków Wydziału Zarządzania
17 marca 2023

13 marca 2023 roku w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”, współorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

W jej trakcie ogłoszone zostały wyniki 8. edycji Konkursu, którego celem jest identyfikowanie i wyróżnianie wybranych programów i kierunków studiów prowadzonych w polskich uczelniach, cechujących się innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesnością przyjętych rozwiązań dydaktycznych.

Certyfikaty Akredytacyjne „Studia z Przyszłością” odebrali w trakcie Gali również przedstawiciele Wydziału Zarządzania PBŚ - Profesor PBŚ - dr hab. Krzysztof Andruszkiewicz, dr Maciej Schulz oraz mgr Piotr Kica.

Wyróżnione kierunki i stopnie to:
- Zarządzanie -  I i II stopień

- Finanse i Rachunkowość – I i II stopień.

Ponadto Wydział Zarządzania otrzymał specjalne wyróżnienie – „Laur Pracodawców” 2023 dla kierunku Finanse i Rachunkowość I stopnia

a także

certyfikat Premium dla kierunku Zarządzanie - studia II stopnia.

Gratulujemy!