Bezpłatna konferencja z zakresu FiR
17 listopada 2021

30 listopada br. Polska Agencja Nadzoru Audytowego przygotowuje edukacyjną konferencję online dla studentów wiodących wyższych uczelni z kierunkiem Finanse i Rachunkowość.

Eksperci (m.in. biegli rewidenci i kontrolerzy PANA) w formie prezentacji – wykładu przedstawią studentom tajniki zawodu biegłego rewidenta (audytora). Studenci będą mieli możliwość zadawania im pytań dotyczących wykonywania zawodu biegłego rewidenta jako atrakcyjnej ścieżki kariery w branży ekonomicznej.

Plan konferencji edukacyjnej online „Biegły rewident – zawód nadal z perspektywami”

Termin: 30.11.2021 r.

Czas trwania: 12:30-14:30.

Agenda konferencji:

12:30 Przywitanie i prezentacja prelegentów.

12:35 Kim są biegli rewidenci? Jakie jest jego powołanie? Dlaczego BR ≠ księgowy? – regulacje, historia zawodu, kwestie międzynarodowych regulacji

13:00 Pytania od studentów.

13:10 Czym jest nadzór? Jaka jest rola samorządu BR?

13:35 Pytania od studentów.

13:45 W jaki sposób zdobyć licencję BR? – wystąpienie przedstawiciela Komisji Egzaminacyjnej.

14:10 Wypowiedź BR

14:25 Pytania od studentów.

14:30 Zakończenie

Studenci zainteresowani udziałem proszeni są o zgłoszenia na maila: maciej.replewicz@pana.gov.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.