Osiągnięcie studenta Wydziału Zarządzania w konkursie Project Master 2021
04 listopada 2021

Osiągnięcie studenta Politechniki Bydgoskiej Macieja Lisewskiego kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w prestiżowym Konkursie Project Master 2021 organizowanym przez International Project Management Association Polska (IPMA Polska).

Miło nam poinformować, iż 30 października 2021 roku Kapituła Konkursu Project Master zakończyła II etap oceny nadesłanych prac dyplomowych i wyłoniła Zwycięzców oraz Wyróżnionych w Konkursie Project Master 2021.

Wśród wyróżnionych prac w kategorii prac licencjackich znalazła się praca inżynierska Macieja Lisewskiego pt.: ”Zarządzanie projektami wdrażania nowych produktów na przykładzie przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej”.

Promotorem pracy była dr inż. Małgorzata Zajdel.

Prezentacja najlepszych prac w konkursie Project Master – we wszystkich kategoriach odbyła się podczas Seminarium PM Edukacja 3 listopada 2021 roku.

Ze szczegółami można zapoznać się na stronie organizatora konkursu.

Serdecznie gratulujemy!